Каталог товарів

Блог

Оновлений мобільний додаток Integra Control від TM Satel

Оновлений мобільний додаток Integra Control від TM Satel

Тяжко уявити наше сьогодення без використання смартфону. Це стосується і сфери безпеки, а саме охоронних систем. Виробник Satel давно славиться своїми системами, що поєднують у собі безпеку та функції "розумного будинку", одним із способів реалізації управління є мобільний додаток Integra Control - застосунок для дистанційного керування інтелектуальною системою охоронної сигналізації на основі приладу серії INTEGRA/INTEGRA Plus. 

Настав той час коли користувачам виробник надав нову версію даного додатку, нижче представленний відеоматеріал з презентації : Ну що ж на перший погляд досить не погано, ми вже бачимо зручний інтерфейс, який буде зрозумілим для більшості користувачів, також з'явилася тенденція спрощення та індивідуалізації самого додатку - можливість зміни послідовності віджетів, вкладки, звичний порядок розташування ярличків функцій та розділів застосунку, круто виглядає інтеграція зображень з камер відеонагляду - це дає змогу водночас володіти ситуацією та відповідно управляти всім об'єктом з однієї програми. 


Раніше багато користувачів робили побажання саме в доопрацюванні таких моментів - тут розробники постаралися. 

Рухаємось далі, додаток забезпечує повний функціонал клавіатури, що керує системою охоронної сигналізації, даючи можливість вмикати та вимикати режим охорони, переглядати події, тривоги або перевіряти стан системи та ін. Важливо, що за допомогою INTEGRA CONTROL можна навіть налаштовувати прилад. З'єднання програми з ПКП можливе за допомогою послуги надання з'єднань SATEL. Вона забезпечує захищене шифроване з'єднання без зовнішньої IP-адреси приладу. Завдяки цьому управління розумною системою охоронної сигналізації за допомогою INTEGRA CONTROL безпечно, зручно і можливо з будь-якої точки земної кулі.


Integra Control забезпечує керування функціями автоматизації будівлі в системі. Завдяки ній керувати опаленням, кондиціонером, поливом та іншими елементами розумної будівлі можна просто та інтуїтивно. Також завдяки доступним у додатку макрос-команд можна запускати сценарії, які містять послідовність дій. Їх можна викликати торканням однієї кнопки на дисплеї смартфона або планшета.


Якщо в системі працюють температурні сповіщувачі або пристрої системи із сенсором температури, у програмі можна переглядати виміряну сенсором температуру, а також регулювати бажану температуру в приміщенні, якщо звістно встановленний ряд обладнання, що буде давати змогу це реалізувати. 


Integra Control підтримує push-сповіщення. Завдяки ним як користувач, так і інсталятор може отримувати інформацію про всі або вибрані події, зареєстровані системою. Можна також вимкнути цю опцію. Ця послуга працює у фоновому режимі, тому користувач у режимі реального часу отримує повідомлення про те, що відбувається в системі. Додаток також підтримує функцію критичних повідомлень в ОС iOS.Також застосунок підтримує створення швидких команд (ярликів) для вибраних функцій програми. Ці команди (ярлики) можна додати на головний екран пристрою, таким чином забезпечуючи користувачеві можливість швидко надати команду системі без необхідності відкривати програму. Швидкі команди (ярлики) можна запускати голосом за допомогою Асистента Google або Siri - а це вже реально круто !  

Також виробник повідомляє про цілий ряд заходів безпеки, пов'язаних з використанням додатку та захистом індивідуальної інформації юзерів: 

- Дані користувача, які передаються за допомогою QR-коду, не передаються у явній формі. QR-код захищений паролем, що створюється користувачем.

- Крім того, застосунок не зберігає, не обробляє та не збирає інші дані, які можуть бути у пам'яті телефону користувача.

-  Додаток використовує доступ до камери телефону лише для зчитування QR-коду.Підбиваючи підсумок можемо зазначити, що TM Satel  порадував своїх прихильників та користувачів новим гарним і головне функціональним застосунком для флагманської лінійки охоронних приладів Integra . Тепер юзери ще з більшою зручністю зможуть користуватися всіма перевагами даного обладнання! 

Стосовно придбання чи інших запитань - welcom до нашого магазину