Камери відеоспостереження
Камери відеоспостереження мережеві – це спеціальні пристрої, які працюють за допомогою мережі Ethernet, передаючи оцифровані зображення користувачеві у вигляді певних пакетів даних. Для того щоб організувати такі системи, допускається використання існуючої на об'єкті LAN-мережі, яка з'єднується між собою персональний комп'ютер, роутери та інші пристрої, що присутні у спорудженні. Для виконання маршрутизації відео- та аудіоінформації використовує протокол мережевої моделі TCP/IP.
Як відбувається робота IP-камери?
Проекція зображення відбувається безпосередньо на світлочутливу матрицю IP камери через лінзи об'єктива пристрою. Потім виконується перетворення оптичного зображення на електричний сигнал.
Весь оцифрований поток відео стискається за допомогою відповідного процесора. Передача відео на LAN-порт здійснюється через Ethernet-контролер після попередньої обробки за допомогою спеціального процесора.
Розуміння того, як відбувається процес роботи, дозволяє вам об'єктивніше підійти до процесу того, щоб вибрати та купити камеру спостереження саме того типу, який вам ідеально підходити.
Як улаштована IP-камера?
Сьогодні для захоплення зображення можуть застосовуватися різні типи об'єктивів – як фіксованих, так і варіофокальних. Додатково застосовуються відповідні чутливі матриці, такі як:
- CMOS;
- CCD.
Найкраще при виборі пристрою віддавати перевагу перевіреним провідним брендам. Підключення до мережі відбувається за допомогою мережевого інтерфейсу. При необхідності залучення додаткового обладнання використовуються порти. Йдеться, перш за все, про тривожні датчики, мікрофони або прожектори. Бездротове з'єднання можна налаштовувати через Wi-Fi модуль.
Для виконання всіх етапів роботи з відео сучасними камерами застосовують вбудоване в них програмно-апаратне забезпечення. Для цього виробник оснащує такі пристрої центральним процесором, оперативною пам'яттю, а також процесорами стиснення та обробки зображення. Поліпшити картинку можна за допомогою наступних програмних функцій:
- BLC;
- DWDR;
- HLC;
- 2D DNR та ін.
Деякі сучасні IP-камери відрізняються наявністю вбудованих алгоритмів аналітики відео. І тому застосовується власне програмне забезпечення, що проводитиме оцінку сигналу. Паралельно з цим процесом відбувається передача метаданих через мережу, які були отримані в ході дослідження медіаданих (відео та аудіо).
Деякі моделі камер відеоспостереження обладнані системою розпізнавання осіб та державних номерів транспортних засобів. Такі пристрої також можуть мати можливість виявляти перетин кордонів та підраховувати відвідувачів.
Основні характеристики
Щоб вибрати найбільш оптимальну камеру відеоспостереження, варто звертати увагу не лише на її вартість, а й на інші технічні характеристики такого обладнання. Серед них експерти нашого інтернет-магазину виділяють такі:
- роздільна здатність: переважно від 1 до 12 МПа
- тип фокусу: фіксований і змінний (чим він більший, тим менший угол огляду обладнання)
- форм-фактор: циліндр, куб, купол або з відсутнім корпусом;
- функціональне призначення: для використання на вулиці та в приміщенні;
- додаткові функції: мікрофон та динамік, інфрачервоне підсвічування та режим день/ніч, визначення руху, аналітика відеозаписів, Wi-Fi, підтримка P2P та можливість використання карт пам'яті.
Певною мірою ці фактори впливають на ціну обладнання. Незважаючи на це, більшість представлених у каталозі нашого інтернет-магазину моделей є доступними для клієнтів.
Якщо ви бажаєте замовити камеру відеоспостереження прямо зараз, звертайтесь до наших менеджерів з продажу за вказаними на сайті контактними даними.