Каталог товарів

Блог

Як використовувати повербанк (Powerbank) ?

Як використовувати повербанк (Powerbank) ?

На сам перед повербанк – це мобільне джерело живлення для смартфонів, планшетів, плеєрів, відеокамер, фотоапаратів, GPS-навігаторів, а також як це стало актуальним в теперішній час для роутерів.

Простота використання повербанк робить його незамінним помічником для будь кого!

Якщо коротко, то замість підключення смартфону чи іншого гаджету до зарядного пристрою, що вставляється в розетку, ви просто підключаєте телефон до зовнішнього акумулятора, завдяки чому ви не прив'язуєтесь до конкретного місця перебування . 


Використання повербанку.


  1. Підключіть ваш пристрій до повербанку через шнур, що йде в комплекті з телефоном/планшетом.2. Більшість повербанків повинні автоматично розпочати заряджання  пристрою відразу ж після його підключення. Якщо після підключення пристрій так і не почався заряджатися, то необхідно натиснути кнопку ON/OFF один раз, два рази або тримати затиснутою пару секунд - все залежить від моделі повербанк (переконавшись що він заряджений).


Зокрема хочеться відмітити, що  у більшості випадків автоматично заряджання телефону не почнеться, якщо зовнішній акумулятор вже лежав деякий час із підключеним шнуром, і ви підключили до нього телефон, у такому випадку точно потрібно буде включати зовнішній акумулятор натисканням на кнопку ON/OFF.

3. Індикатор, що світиться, на універсальному зарядному пристрої сигналізує про те, що йде процес зарядки. Коли пристрій повністю зарядиться, зовнішній акумулятор автоматично вимкнеться. Ця функція притаманна більшості якісних повербанків, і зроблена для того, щоб не було перезаряджання акумулятора смартфону і він не вийшов з ладу, тому рекомендуємо не економити на якості, тому що потім все одно заплатите за ремонт.

У міру розрядки зовнішнього акумулятора на ньому горітиме все менше індикаторів.


Заряджання повербанку.


1. Підключіть повербанку до мережного зарядного пристрою (СЗУ), який ви використовуєте для зарядки свого телефону/планшета, або який іде в комплекті з повербанком (що сьогодні зустрічається вкрай рідко, тому що виробник не хоче збільшувати вартість повербанку, адже вважає що раз купуєте повербанк, то вже є мобільний пристрій із зарядкою).

2. Після підключення до ЗЗУ на зовнішньому акумуляторі почнуть блимати індикатори, що показують процес заряджання та рівень поточної ємності повербанку. У міру зарядки загорятимуться все більше індикаторів. Якщо всі індикатори світяться, зовнішня батарея повністю заряджена.

3. Після повної зарядки powerbank повинен автоматично вимкнутись, що оберігає його від перезаряджання та збільшує термін служби його акумуляторів.Експлуатація повербанку. 


Щоб повербанк прослужив довго, дотримуйтесь наступних рекомендацій:


  • Не залишайте його в місцях із низькими температурами. Пам'ятайте, що холод дуже зменшує ємність усіх акумуляторів.
  • Заряджайте повербанк тільки якісними мережевими зарядними та справними шнурами. Ще раз повторюємо, не купуйте дешевих аксесуарів, потім дорожче коштуватиме ремонт телефону чи повербанку.
  • Частіше користуйтеся повербанком, а якщо залишаєте на довгий час без діла, то намагайтеся щоб заряд був на рівні 80%.  Багато людей вже навіть не пам'ятають коли заряджали смартфон від зарядного пристрою... на роботі - від USB ПК, в автомобілі від мережі авто, в кафе - від повербанк, вдома - те ж саме. Завдяки повербанкам можна продовжити термін служби акумулятора гаджету - поставили на зарядку смартфон і за один раз зарядили на 100%. Забудьте про постійне підключення та вимкнення, коли зателефонували на телефон, який "прив'язаний" до розетки.
  • Компанії-лідери з продажу повербанків  дають гарантію на 500 циклів заряду/розряду повербанку, чого вистачить на 3-5 років активної експлуатації, тому не соромтеся, заряджайте за будь-якої потреби.

Серед ассортименту товарів, представлених у нас на сайті також є розділ з повербанками , де ви зможете обрати саме той що вам потрібен!