Каталог товарів

Блог

Знайомство з продукцією Kistenberg

Знайомство з продукцією Kistenberg

Kistenberg – це Польський виробник обладнання для організації зберігання, транспортування інструменту та побутових речей.

  За кожним продуктом стоїть група людей з багаторічним досвідом та галузевими знаннями.

  Основна мета полягає у задоволенні потреб користувача шляхом пропозиції широкого асортименту виробів.

  Корисність, надійність, довговічність, практичність, відповідність вимогам, оригінальність, естетичність та доступність – ось ті властивості, які дозволяють створювати товари та послуги найвищої якості, які пропонує ця марка.

Наше знайомство з цим продуктом.

   Спеціалістам монтажного відділу потрібно було організувати місце зберігання інструменту та всіляких дрібничок. Раніше для цього використовували звичайні коробки, баночки, інші ємності, що при нагальній потребі робило пошуки якоїсь запчастини не зручними та довгими з переміщенням багатьох речей по підсобному приміщенню.

  Це потребувало вирішення і відповідно почали пошук готових рішень для оптимізації робочого простору.

 В поле нашого зору потрапила продукція саме TM Kistenberg. Відвідавши офіційного дистриб’ютора ми придбали гарний комплект панелей для інструментів, а також ряд органайзерів.

   Через деякий час у спілкуванні з нашим замовником виявили подібну потребу у організації робочого простору в гаражному приміщенні, де встановлювалась камера для відео нагляду. Запропонувавши вирішення рішення з установкою кількох панелей для інструментів, наше знайомство з цим обладнанням переросло у ще один напрямок роботи.  


  На разі ми пропонуємо великий вибір продукції Kistenberg у своєму асортименті.

Сюди входить:

- Панелі для інструментів

- Будівельні ємності

- Тумби для інструментів

- Підмостки, верстати, драбини

- Контейнери Kistenberg

- Полиці для інструментів

- Настінні перфоровані панелі

- Тримачі інструментів

- Органайзери

-А також багато дрібних аксесуарів.

  Як ми бачимо, асортимент Kistenberg створюється на основі низки інноваційних конструкційних, технічних, адаптивних та технологічних рішень.


  Дизайнерські рішення, закладені в цих продуктах, забезпечують максимальну безпеку користувача. Адаптивні функції дозволяють вибрати характеристики, такі як розмір, колір, додаткове оснащення виходячи з індивідуальних очікувань клієнта.

 

  Виробник зводить до мінімуму негативний вплив на природне середовище та докладає всіх зусиль, щоб продукти були багатофункціональними, надійними за будь-яких умов, безпечними та зручними при їх використанні.

 

 Таким чином наші спеціалісти , які пройшли повний курс навчання по комплектації та роботі з даним обладнанням, зможуть з легкістю допомогти у виборі та підборі необхідного для ваших потреб!

 

  Загальний асортимент обладнання Ви можете переглянути і відповідно оформити замовлення у легкий спосіб на нашому сайті, також телефонуйте або пишіть!