Домофони
На сьогоднішній день домофони – це найпопулярніша заміна дверним вічкам. Крім безпеки, це ще й високий рівень комфорту. Погодьтеся, дуже зручно одним натисканням кнопки відчинити двері, не спускаючись до воріт чи під'їзду.
Щоб зрозуміти, який домофон потрібен, необхідно визначити цілі, які ви хочете отримати.
Різновиди домофонів
Сучасні аудіодомофони. Першу категорію можна визначити як найбільш затребувану через:
- доступної вартості;
- низька ціна обслуговування;
- легкості у встановленні.
Такі багатоабонентські пристрої часто використовують у багатоквартирних будинках, щоб запобігти відвідуванню небажаних гостей та забезпечити безпеку.
У таких домофонах ви можете чути лише голос. Мінусом є відсутність будь-якої інформації крім голосу - ви не знаєте, скільки людей впускаєте і навіть хто це. Будь-хто може бути представником правоохоронних органів або людиною з ДГЗ послуг. Це не забезпечує повної безпеки, тому потрібно бути дуже уважними.
Виходячи з цієї інформації, варто відзначити також одноабонентські домофони, які використовуються в офісах, на фірмах, приватних будинках і так далі.
Відеодомофони працюють за таким самим принципом, тільки мають відео супровід. Такий вид є безпечнішим. Ви зможете чітко побачити, хто прийшов, та визначити, пускати цю особу на поріг чи ні.
Відеопанелі. Простими словами, це сучасна форма домашнього дверного замку. Вони обладнані камерою (кольоровою або чорно-білою), мікрофоном, динаміком та відповідно кнопкою виклику. Такі домофони дають вам максимум інформації про людину, яка зателефонувала у двері.
IP домофони. Це пристрій абсолютно нового рівня. Ви можете побачити, почути вашого співрозмовника, відкрити йому і навіть не підходити до дверей. Для IP домофонів є окремі програми для з'єднання з мобільним пристроєм.
Що ще важливо враховувати під час вибору
Виклична панель – основна складова цього пристрою. Вона має бути надійною, функціональною і простою в управлінні.
Корпус – міцний, герметичний. Щоб запобігти попаданню вологи, пилу, бруду або інших непотрібних об'єктів, він виконується з металу, стійкого до корозії. Також важливо антивандальне покриття, яке зможе витримати різні типи механічних пошкоджень.
Стійкість до високих та низьких температур – також важлива складова. У більшості домофонів передбачено підсвічування, щоб не дивлячись на добу було не проблематично знайти пристрій і виконати необхідні вам дії.
Як правильно вибрати домофон?
Недосвідченим користувачам дуже легко розгубитися у виборі домофону. Ми надаємо вам список, який допоможе у цьому питанні:
- Ціль домофону. Для багатоквартирних будинків буде достатньо базової бюджетної моделі аудіодомофону. Такі пристрої не мають конкретного коду – він залежить від номера квартири, в яку надходитиме виклик. Якщо є бажання убезпечитись ще більше, можна встановити відеоспостереження на сходовому майданчику або на першому поверсі. Коли йдеться про більш масштабні території, яким потрібен якісний системний контроль, варто розглянути варіант не бюджетних пристроїв, а з вбудованим відеоспостереженням та іншими функціональними можливостями.
- На скільки абонентів передбачено. Поділяються вони на два типи: індивідуальна або багатоабонентська панель виклику.
- Накладна чи врізна конструкція. Щоб убезпечити саму панель, надійніше вибрати тип монтажу. Така система вварюється безпосередньо в потрібну ділянку та відрізняється антивандальними характеристиками. Накладний спосіб монтажу відрізняється легкістю в установці і при необхідності заміни або ремонту не потребує великих зусиль.
- Дротовий або бездротовий тип з'єднання. Дротовий завжди забезпечує надійний і стабільний сигнал незалежно від зовнішніх умов. Мінусом є складніша установка. Бездротовий – легкий у встановленні, але не забезпечує стабільного сигналу.
- Діагональ та тип монітора. На великому (кольоровому) дисплеї буде простіше розглянути необхідні деталі. Для контролю загальної ситуації можна придбати абонентський пристрій із екраном 5-8 дюймів.
- Вибирайте відповідну систему відеоспостереження та робіть замовлення на сайті Lumir вже сьогодні. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором та оформити покупку.